A1 - 100m Hindernisredden - Mannen

BEN Vandersteen Jelle (STRC)
11-05-2014 - Nivelles
1 ' 18 " 03  
MIN Ceusters Joni (LERC)
30-04-2011 - Seraing
1 ' 02 " 97
 

A1 - 200m Hindernisredden - Mannen

KAD Ceusters Joni (LERC)
22-11-2013 - Warendorf (Ger)
2 ' 06 " 04  
JUN Ceusters Joni (LERC)
21-11-2014 - Warendorf (Dui)
2 ' 04 " 25  
SEN Dekoninck Dieter (PORC)
07-09-2016 - Eindhoven
1 ' 57 " 30  
MAS1 Romanini Pierre-Yves (ACF)
05-09-2017 - Brugge
2 ' 06 " 11  
MAS2 Bockstaele François (BRC)
25-07-2008 - Berlijn
2 ' 18 " 93
MAS3 Verreck Jos (LERC)
14-05-2017 - Brugge
2 ' 03 " 68  
 

A1 - 100m Hindernisredden - Vrouwen

BEN Jacobs Ella (IRC)
14-05-2017 - Brugge
1 ' 14 " 36  
MIN Van Gorp Caroline (TRC)
14-11-2010 - Antwerpen
1 ' 07 " 69
 

A1 - 200m Hindernisredden - Vrouwen

KAD Vandenabeele Bieke (KRM)
23-11-2000 - Warendorf (Dui)
2 ' 20 " 02
JUN Vandenabeele Bieke (KRM)
24-08-2001 - Akita (Jap)
2 ' 13 " 43
SEN Vandenabeele Bieke (COAST)
14-08-2003 - Tylösand (Zwe)
2 ' 12 " 80
MAS1 Romanini Aurélie (ACF)
29-04-2018 - Seraing
2 ' 17 " 27  
MAS2 Xhervelle Muriel (BA)
02-09-2016 - Eindhoven
2 ' 42 " 75  
MAS3 Van Cauteren Ingrid (BRC)
06-05-2018 - Brugge
1 ' 24 " 07  
MAS4 Masyn Thérésia (RCTAL)
14-05-2017 - Brugge
2 ' 45 " 58  
 

A2 - 50m Popredden met vinnen - Mannen

BEN Labeeuw Lucas (RCTAL)
16-11-2014 - Brugge
0 ' 32 " 85  
MIN Labeeuw Lucas (RCTAL)
27-11-2016 - Brugge
0 ' 27 " 84  
 

A2 - 100m Popredden met vinnen - Mannen

KAD Vandersteen Jelle (STRC)
29-04-2018 - Seraing
0 ' 53 " 63  
JUN Ceusters Joni (LERC)
25-09-2015 - Torrevieja
0 ' 48 " 28  
SEN Ceusters Joni (LERC)
08-05-2016 - Seraing
0 ' 48 " 93  
MAS1 Baelus Wouter (BLITS)
06-05-2018 - Seraing
0 ' 52 " 03  
MAS2 Donckers Pascal (MIRC)
03-11-2002 - Eindhoven (Ned)
0 ' 58 " 10
MAS3 Verreck Jos (LERC)
14-05-2017 - Brugge
1 ' 36 " 34  
 

A2 - 50m Popredden met vinnen - Vrouwen

BEN S'Heeren Mirte (BA)
21-10-2018 - Aalst
0 ' 35 " 00  
MIN Croes Elise (STRC)
21-10-2018 - Aalst
0 ' 29 " 62  
 

A2 - 100m Popredden met vinnen - Vrouwen

KAD Burghardt Christine (STRC)
06-10-2010 - Alexandrië (Egy)
1 ' 02 " 82  
JUN Heemels Robin (LERC)
14-05-2017 - Brugge
0 ' 57 " 16  
SEN Lindekens Carolien (BLiTS)
10-05-2015 - Wachtebeke
0 ' 56 " 50  
MAS1 Romanini Aurélie (ACF)
29-04-2018 - Seraing
1 ' 00 " 12  
MAS2 Xhervelle Muriel (BA)
10-05-2015 - Wachtebeke
1 ' 11 " 99  
MAS3 Callaert Viviane (ARC)
02-09-2016 - Eindhoven
1 ' 34 " 27  
MAS4 Masyn Thérésia (RCTAL)
26-11-2017 - Aalst
2 ' 08 " 62  
 

A3 - 50m Reddingscombiné - Mannen

BEN Labeeuw Lucas (RCTAL)
16-11-2014 - Brugge
0 ' 42 " 62  
MIN Vandersteen Jelle (STRC)
27-11-2016 - Brugge
0 ' 33 " 81  
 

A3 - 100m Reddingscombiné - Mannen

KAD Ceusters Joni (LERC)
19-11-2013 - Warendorf (Dui)
1 ' 07 " 41  
JUN Ceusters Joni (LERC)
24-09-2015 - Torrevieja
1 ' 03 " 88  
SEN Lecoutere Jeroen (LERC)
11-05-2014 - Seraing
1 ' 03 " 87  
MAS1 Lecoutere Jeroen (LERC)
22-11-2018 - Adelaide (AUS)
1 ' 05 " 05  
MAS2 Bockstaele François (IRC)
10-05-2015 - Seraing
1 ' 19 " 40  
 

A3 - 50m Reddingscombiné - Vrouwen

BEN Jacobs Ella (IRC)
26-11-2017 - Aalst
0 ' 42 " 04  
MIN Jacobs Ella (TRC)
21-10-2018 - Aalst
0 ' 39 " 60  
 

A3 - 100m Reddingscombiné - Vrouwen

KAD Van Oirbeek Ellen (STRC)
04-09-2010 - Antwerpen
1 ' 26 " 13
JUN Lindekens Stefanie (BLiTS)
22-11-2014 - Warendorf (Dui)
1 ' 16 " 73  
SEN Romanini Aurélie (BOUST)
22-11-2018 - Adelaide (AUS)
1 ' 14 " 28  
MAS1 Romanini Aurélie (ACF)
22-11-2018 - Adelaide (AUS)
1 ' 14 " 28    
MAS2 Xhervelle Muriel (BA)
10-05-2015 - Wachtebeke
1 ' 36 " 70  
 

A4 - 50m Popredding - Mannen

BEN Vandersteen Jelle (STRC)
16-11-2014 - Brugge
0 ' 44 " 48  
MIN Vandersteen Jelle (STRC)
27-11-2016 - Brugge
0 ' 33 " 51  
 

A4 - 50m Popredding - Mannen

KAD Ceusters Joni (LERC)
19-11-2013 - Warendorf (Dui)
0 ' 32 " 01  
JUN Ceusters Joni (LERC)
04-08-2015 - Swansea
0 ' 30 " 72  
SEN Ceusters Joni (LERC)
04-08-2015 - Swansea
0 ' 30 " 72  
MAS1 Romanini Pierre-Yves (ACF)
06-09-2017 - Brugge
0 ' 31 " 38  
MAS2 Bockstaele François (IRC)
27-11-2016 - Brugge
0 ' 36 " 66  
MAS3 Verreck Jos (LERC)
27-11-2016 - Brugge
0 ' 58 " 69  
 

A4 - 50m Popredding - Vrouwen

BEN Bonhomme Meline (BA)
27-11-2016 - Brugge
0 ' 47 " 03  
MIN Roba Marly (STRC)
04-12-2011 - Genk
0 ' 40 " 58
 

A4 - 50m Popredding - Vrouwen

KAD Van Gorp Caroline (TRC)
18-08-2012 - Jönköping (Zwe)
0 ' 40 " 33
JUN Lindekens Stefanie (LERC)
25-09-2015 - Torrevieja
0 ' 38 " 67  
SEN Romanini Aurélie (ACF)
06-09-2017 - Brugge
0 ' 35 " 83  
MAS1 Romanini Aurélie (ACF)
06-09-2017 - Brugge
0 ' 35 " 83    
MAS2 Xhervelle Muriel (NEL'AUR)
30-04-2017 - Seraing
0 ' 45 " 36  
MAS3 Van Cauteren Ingrid (IRC)
26-11-2017 - Aalst
0 ' 53 " 17  
MAS4 Deceuninck Ingrid (IRC)
27-11-2016 - Brugge
1 ' 35 " 81  
 

A5 - 50m Lifesaver - Mannen

BEN Bultot Pascal (NCG)
30-10-2005 - Antwerpen
0 ' 36 " 60
MIN Labeeuw Lucas (RCTAL)
27-11-2016 - Brugge
0 ' 31 " 56  
 

A5 - 100m Lifesaver - Mannen

KAD Ceusters Joni (LERC)
16-11-2013 - Antwerpen
0 ' 58 " 59  
JUN Ceusters Joni (LERC)
03-08-2015 - Swansea
0 ' 54 " 54  
SEN Ceusters Joni (LERC)
07-09-2016 - Eindhoven
0 ' 54 " 34  
MAS1 Arnauts Bert (STRC)
16-09-2016 - Eindhoven
0 ' 58 " 02  
MAS2 Donckers Pascal (MIRC)
03-11-2002 - Eindhoven (Ned)
1 ' 03 " 00
MAS3 Verreck Jos (LERC)
26-11-2017 - Aalst
1 ' 32 " 69  
 

A5 - 50m Lifesaver - Vrouwen

BEN Istas Lotte (STRC)
08-05-2016 - Seraing
0 ' 40 " 09  
MIN Burghardt Christine (STRC)
23-11-2008 - Antwepen
0 ' 34 " 99
 

A5 - 100m Lifesaver - Vrouwen

KAD Burghardt Christine (STRC)
04-09-2010 - Antwerpen
1 ' 02 " 93
JUN Burghardt Christine (STRC)
08-11-2012 - Adelaide (Aus)
1 ' 00 " 81
SEN Burghardt Christine (STRC)
03-08-2015 - Swansea (Wales)
1 ' 01 " 64  
MAS1 Vanbuel-Goffin Nele (BA)
16-09-2016 - Eindhoven
1 ' 02 " 20  
MAS2 Xhervelle Muriel (CSB)
29-04-2018 - Seraing
1 ' 17 " 64  
MAS3 Callaert Viviane (ARC)
02-09-2016 - Eindhoven
1 ' 24 " 92  
MAS4 Masyn Thérésia (RCTAL)
26-11-2017 - Aalst
2 ' 09 " 97  
 

A6 - 100m Super Lifesaver - Mannen

BEN Vandersteen Jelle (STRC)
16-11-2014 - Brugge
1 ' 35 " 57  
MIN Vandersteen Jelle (STRC)
27-11-2016 - Brugge
1 ' 18 " 09  
 

A6 - 200m Super Lifesaver - Mannen

KAD Ceusters Joni (LERC)
17-11-2013 - Eindhoven
2 ' 25 " 15  
JUN Ceusters Joni (LERC)
16-11-2014 - Brugge
2 ' 19 " 51  
SEN Lecoutere Jeroen (LERC)
18-09-2014 - Montpellier
2 ' 12 " 63  
MAS1 Baelus Wouter (BLITS)
06-09-2017 - Brugge
2 ' 14 " 46  
MAS2 Bockstaele François (BRC)
06-05-2018 - Seraing
2 ' 45 " 98  
 

A6 - 100m Super Lifesaver - Vrouwen

BEN Jacobs Ella (IRC)
26-11-2017 - Aalst
1 ' 42 " 50  
MIN Bonhomme Méline (CSB)
05-06-2018 - Brugge
1 ' 31 " 88  
 

A6 - 200m Super Lifesaver - Vrouwen

KAD Frooninckx Lauren (LERC)
15-11-2015 - Eindhoven
2 ' 45 " 87  
JUN Heemels Robin (LERC)
25-11-2017 - Warendorf
2 ' 34 " 48  
SEN Vanbuel-Goffin Nele (NEL'AUR)
08-05-2016 - Seraing
2 ' 32 " 48  
MAS1 Vanbuel-Goffin Nele (BA)
08-05-2016 - Seraing
2 ' 32 " 48    
MAS2 Xhervelle Muriel (CSB)
29-04-2018 - Seraing
2 ' 58 " 91  
 

B1 - 4 x 50m Hindernisaflossing - Mannen

JUNTEAM Hermans Maarten
Hamers Niels
Laermans Sébastien
Sapieha Nicolas (BEL)
06-08-2004 - Gdynia (POL)
1 ' 50 " 68  
SENTEAM Dekoninck Dieter
Weiremans Lorenz
Bolckmans Lenz
Ceusters Joni (BEL)
07-09-2016 - Eindhoven
1 ' 41 " 46  
JONGERENTEAM Dekens Hans
Vandersteen Jelle
Jans Jorne
Vandevoorde Jan (STRC)
08-11-2015 - Genk
2 ' 09 " 73  
OPENTEAM Geerts Bart
Janssen Roel
Dreesen Renaat
Romanini Pierre-Yves (FIRE)
30-10-2005 - Antwerpen
1 ' 44 " 72
 

B1 - 4 x 50m Hindernisaflossing - Vrouwen

SENTEAM Lambot Laurence
Peeters Hannemie
Burghardt Christine
Vandenabeele Bieke (BEL)
08-11-2012 - Adelaide (AUS)
1 ' 55 " 52  
JUNTEAM Vandenabeele Bieke
Tésic Tatjana
Vanbuel Nele
Leeten Veerle (BEL)
13-09-2002 - Sozopol (BUL)
2 ' 00 " 50  
MAS1 Xhervelle Muriel
Xhervelle Barbara
Goffin-Vanbuel Aurélie
Vanbuel-Goffin Nele (NEL'AUR)
14-05-2017 - Brugge
2 ' 19 " 05  
JONGERENTEAM Derwael Fien
s'Heeren Mirte
Croes Elise
Istas Lotte (STRC)
21-10-2018 - Aalst
2 ' 18 " 24  
OPENTEAM Deillon Marie-Laure
Dandois Anne-Sophie
Goffin Aurélie
Tésic Tatjana (BLT)
11-05-2003 - Antwerpen
2 ' 03 " 93
 

B2 - 4 x 25m Reddingspopaflossing - Mannen

JUNTEAM Vandersteen Jelle
Vandereet Timon
Montald Raf
Van Laethem Maarten (BEL)
05-09-2017 - Brugge
1 ' 16 " 32  
SENTEAM Ceusters Joni
Bolckmans Lenz
Baelus Wouter
Romanini Pierre-Yves (BEL)
06-09-2017 - Brugge
1 ' 08 " 43  
JONGERENTEAM Dekens Hans
Vandersteen Jelle
Jans Jorne
Vandervoorde Jan (STRC)
08-11-2015 - Genk
1 ' 37 " 47  
OPENTEAM Ceusters Joni
Bolckmans Lenz
Borgelioen Kenric
Lecoutere Jeroen (LERC)
21-10-2018 - Aalst
1 ' 13 " 68  
 

B2 - 4 x 25m Reddingspopaflossing - Vrouwen

JUNTEAM Bauduin Lauri
Roba Marly
Lindekens Stefanie
Van Gorp Caroline (BEL)
20-09-2014 - Montpellier (Fra)
1 ' 29 " 69  
SENTEAM Vandenabeele Bieke
Lindekens Stefanie
Boogaerts Sofie
Romanini Aurélie (BEL)
22-07-2017 - Wroclaw (POL)
1 ' 19 " 69     
MAS1 Xhervelle Muriel
Xhervelle Barbara
Goffin-Vanbuel Aurélie
Vanbuel-Goffin Nele (NEL'AUR)
14-05-2017 - Brugge
1 ' 52 " 93  
JONGERENTEAM De Greef Hana
De Greef Ruth
Verdickt Phebe
Casteele Hanne (RCTAL)
08-11-2015 - Genk
2 ' 01 " 29  
OPENTEAM Boogaerts Sofie
Peeters Hannemie
Boogaerts Lize
Frooninckx Lauren (LERC)
10-05-2015 - Wachtebeke
1 ' 25 " 10  
 

B3 - 4 x 50m Reddingsgordelaflossing - Mannen

JUNTEAM Ceulemans Dimitri
Van Wetering Matthias
Bolckmans Lenz
Juprelle François (BEL)
03-09-2011 - Kopenhagen (DEN)
1 ' 40 " 35  
SENTEAM Dekoninck Dieter
Bolckmans Lenz
Weiremans Lorenz
Ceusters Joni (BEL)
08-09-2016 - Eindhoven
1 ' 31 " 17  
JONGERENTEAM Vandevoorde Jan
Jans Jorne
Dekens Hans
Vandersteen Jelle (STRC)
10-05-2015 - Wachtebeke
2 ' 06 " 66  
OPENTEAM Geerts Bart
Janssen Roel
Dreesen Renaat
Romanini Pierre-Yves (FIRE)
30-10-2005 - Antwerpen
1 ' 37 " 68
 

B3 - 4 x 50m Reddingsgordelaflossing - Vrouwen

JUNTEAM Lindekens Carolien
Boogaerts Sofie
Van Gorp Caroline
Burghardt Christine (BEL)
18-08-2012 - Jönköping (SWE)
1 ' 48 " 77  
SENTEAM Romanini Aurélie
Vanbuel Nele
Lindekens Caroline
Burghardt Christine (BEL)
18-09-2014 - Montpellier (FRA)
1 ' 44 " 44  
MAS1 Xhervelle Muriel
Xhervelle Barbara
Goffin-Vanbuel Aurélie
Vanbuel-Goffin Nele (NEL'AUR)
14-05-2017 - Brugge
2 ' 06 " 01  
JONGERENTEAM Derwael Fien
s'Heeren Mirte
Croes Elise
Istas Lotte (STRC)
21-10-2018 - Aalst
2 ' 07 " 34  
OPENTEAM Boogaerts Sofie
Heemels Robin
Lindekens Stefanie
Van de Plas Bo (LERC)
21-10-2018 - Aalst
1 ' 51 " 06  
 

B4 - Linethrow - Mannen

SENTEAM Bolckmans Lenz
Baelus Wouter
(BEL)
09-11-2012 - Adelaide (AUS)
0 ' 10 " 12  
JUNTEAM Vandereet Timon
Van Laethem Maarten
(BEL)
05-09-2017 - Brugge
0 ' 11 " 07  
MAS2 Nuyens Wim
Bockstaele François
(BRC)
09-10-2010 - Alexandrië(Egy)
0 ' 14 " 81
JONGERENTEAM Borgelioen Konrad
Vanhee Emmanuel
(LERC)
26-11-2016 - Brugge
0 ' 08 " 39  
OPENTEAM Bolckmans Lenz
Baelus Wouter
(TRC)
05-05-2013 - Brugge
0 ' 10 " 72  
 

B4 - Linethrow - Vrouwen

JUNTEAM Boogaerts Lize
Boden Romi
(BEL)
05-09-2009 - Eindhoven (NED)
0 ' 15 " 84  
SENTEAM Boogaerts Lize
Peeters Hannemie
(BEL)
11-09-2012 - Adelaide (AUS)
0 ' 11 " 56  
MAS1 Vanbuel-Goffin Nele
Goffin-Vanbuel Aurélie
(NEL'AUR)
0 ' 16 " 22  
JONGERENTEAM Roex Stien
Dumortier Lore
(LERC)
26-11-2017 - Aalst
0 ' 11 " 20  
OPENTEAM Boogaerts Lize
Peeters Hannemie
(LERC)
13-11-2011 - Antwerpen
0 ' 12 " 54