A1 - 100m Hindernisredden - Mannen

BEN Vaneyghen Roel (IRC)
22-09-2002 - Mol
1 ' 14 " 41
MIN Ceusters Joni (LERC)
30-10-2011 - Brasschaat
1 ' 00 " 12
 

A1 - 200m Hindernisredden - Mannen

KAD Rodet Cédric (BLT)
29-10-2000 - Sint-Truiden
2 ' 07 " 00
JUN Rodet Cédric (BLT)
24-02-2002 - Rixensart
2 ' 02 " 84
SEN Soret Bastien (ACE)
11-03-2012 - Huy
1 ' 56 " 73
MAS1 Van Autenboer Wout (TRC)
08-02-2009 - Aarschot
2 ' 03 " 03
MAS2 Bockstaele François (BRC)
08-02-2009 - Aarschot
2 ' 15 " 53
 

A1 - 100m Hindernisredden - Vrouwen

BEN Frooninckx Lauren (LERC)
30-10-2011 - Brasschaat
1 ' 12 " 14
MIN Van Gorp Caroline (TRC)
19-09-2010 - Berchem
1 ' 06 " 31
 

A1 - 200m Hindernisredden - Vrouwen

KAD Van Gorp Caroline (TRC)
28-10-2012 - Brasschaat
2 ' 16 " 05
JUN Vandenabeele Bieke (KRM)
24-02-2002 - Rixensart
2 ' 16 " 28
SEN Lindekens Carolien (BLiTS)
12-01-2014 - Brasschaat
2 ' 10 " 82  
MAS1 Goffin Aurélie (BEN)
27-09-2009 - Brasschaat
2 ' 14 " 73
MAS2 Xhervelle Muriel (BA)
29-01-2017 - Brasschaat
2 ' 34 " 17  
MAS3 Wittouck Mireille (IRC)
08-10-2017 - Marche-en-Famenne
1 ' 52 " 23  
MAS4 Deceuninck Ingrid (IRC)
29-01-2017 - Brasschaat
2 ' 44 " 82  
 

A2 - 50m Popredden met vinnen - Mannen

BEN Labeeuw Lucas (RCTAL)
06-10-2014 - Gosselies
0 ' 33 " 65  
MIN Vandersteen Jelle (STRC)
13-11-2016 - Huy
0 ' 28 " 07  
 

A2 - 100m Popredden met vinnen - Mannen

KAD Van Waasdijk Nicholas (STRC)
15-10-2017 - Ekeren
0 ' 58 " 98  
JUN Ceusters Joni (LERC)
11-01-2015 - Asse
0 ' 53 " 25  
SEN Baelus Wouter (BLiTS)
11-01-2015 - Brasschaat
0 ' 53 " 50  
MAS1 Appeltans Frédéric (STRC)
13-01-2018 - Banyoles
0 ' 54 " 87  
MAS2 Donckers Pascal (MIRC)
09-02-2003 - Auvelais
1 ' 01 " 43
MAS3 Willems Gino (IRC)
26-03-2017 - Kortrijk
1 ' 23 " 26  
 

A2 - 50m Popredden met vinnen - Vrouwen

BEN Bonhomme Meline (BA)
13-11-2016 - Huy
0 ' 36 " 28  
MIN Burghardt Christine (STRC)
19-10-2008 - Sint-Truiden
0 ' 31 " 88
 

A2 - 100m Popredden met vinnen - Vrouwen

KAD Burghardt Christine (STRC)
07-03-2010 - Waremme
1 ' 06 " 71
JUN Heemels Robin (LERC)
13-03-2017 - Saint-Hubert
1 ' 02 " 65  
SEN Lindekens Carolien (BLiTS)
11-01-2015 - Brasschaat
1 ' 01 " 00  
MAS1 Vanbuel-Goffin Nele (NEL'AUR)
17-01-2016 - Brasschaat
1 ' 02 " 56  
MAS2 Bonali Elena (PORC)
22-03-2015 - Kortrijk
1 ' 21 " 68  
MAS3 Van Cauteren Ingrid (IRC)
15-10-2017 - Ekeren
1 ' 47 " 37  
MAS4 Deceuninck Ingrid (IRC)
26-03-2017 - Kortrijk
2 ' 20 " 03  
 

A3 - 50m Reddingscombiné - Mannen

BEN Vandersteen Jelle (STRC)
09-11-2014 - Saint-Hubert
0 ' 40 " 18  
MIN Vandersteen Jelle (STRC)
23-10-2016 - Hoogstraten
0 ' 32 " 25  
 

A3 - 100m Reddingscombiné - Mannen

KAD Vandersteen Jelle (STRC)
02-04-2017 - Sint-Truiden
1 ' 10 " 25  
JUN Ceusters Joni (LERC)
08-02-2015 - Aarschot
1 ' 07 " 70  
SEN Baelus Wouter (BLiTS)
12-01-2014 - Brasschaat
1 ' 05 " 52  
MAS1 Baelus Wouter (BLITS)
29-01-2017 - Brasschaat
1 ' 06 " 08  
MAS2 Bockstaele François (IRC)
30-03-2014 - Izegem
1 ' 18 " 22  
 

A3 - 50m Reddingscombiné - Vrouwen

BEN Lambert Aurélia (LPB)
14-11-1999 - Bastogne
0 ' 43 " 39
MIN Roba Marly (STRC)
27-11-2011 - Bastogne
0 ' 38 " 12
 

A3 - 100m Reddingscombiné - Vrouwen

KAD Thiry Emma (BOUST)
12-11-2017 - Huy
1 ' 23 " 32  
JUN Lindekens Stefanie (BLiTS)
08-02-2015 - Aarschot
1 ' 18 " 00  
SEN Peeters Hannemie (LERC)
19-09-2010 - Berchem
1 ' 14 " 77
MAS1 Romanini Aurélie (ACF)
26-02-2017 - Rixensart
1 ' 17 " 57  
MAS2 Xhervelle Muriel (BA)
02-04-2017 - Sint-Truiden
1 ' 35 " 64  
 

A4 - 50m Popredding - Mannen

BEN Vandersteen Jelle (STRC)
06-10-2014 - Gosselies
0 ' 43 " 25  
MIN Vandersteen Jelle (STRC)
13-11-2016 - Huy
0 ' 33 " 75  
 

A4 - 50m Popredding - Mannen

KAD Vandersteen Jelle (STRC)
02-04-2017 - Sint-Truiden
0 ' 32 " 57  
JUN Ceusters Joni (LERC)
11-01-2015 - Brasschaat
0 ' 31 " 00  
SEN Ceusters Joni (LERC)
02-04-2017 - Sint-Truiden
0 ' 29 " 82  
MAS1 Romanini Pierre-Yves (ACF)
05-02-2017 - Aarschot
0 ' 31 " 40  
MAS2 Honet Vincent (ACE)
22-02-2015 - Rixensart
0 ' 35 " 89  
MAS3 Willems Gino (IRC)
26-03-2017 - Kortrijk
0 ' 42 " 53  
 

A4 - 50m Popredding - Vrouwen

BEN Lambert Aurélia (LPB)
14-11-1999 - Bastogne
0 ' 45 " 82
MIN Marly Roba (STRC)
02-10-2011 - Gosselies
0 ' 38 " 92
 

A4 - 50m Popredding - Vrouwen

KAD Boogaerts Sofie (LERC)
26-06-2011 - Butgenbach
0 ' 39 " 61
JUN Lindekens Stefanie (BLiTS)
11-01-2015 - Brasschaat
0 ' 36 " 98  
SEN Romanini Aurélie (ACF)
05-02-2017 - Asse
0 ' 34 " 83  
MAS1 Romanini Aurélie (ACF)
05-02-2017 - Aarschot
0 ' 34 " 83  
MAS2 Xhervelle Muriel (BA)
02-04-2017 - Sint-Truiden
0 ' 43 " 51  
MAS3 Van Cauteren Ingrid (IRC)
15-10-2017 - Ekeren
0 ' 58 " 08  
MAS4 Deceuninck Ingrid (IRC)
26-03-2017 - Kortrijk
1 ' 32 " 26  
 

A5 - 50m Lifesaver - Mannen

BEN Bultot Pascal (NCG)
02-10-2005 - Gosselies
0 ' 35 " 64
MIN Bultot Pascal (NCG)
25-02-2007 - Evere
0 ' 31 " 53
 

A5 - 100m Lifesaver - Mannen

KAD Bronchart Pierre (ACE)
03-04-2011 - Kortrijk
1 ' 01 " 51
JUN Ceusters Joni (LERC)
08-02-2015 - Aarschot
0 ' 56 " 62  
SEN Ceusters Joni (LERC)
02-04-2017 - Sint-Truiden
0 ' 56 " 32  
MAS1 Veys Maarten (COAST)
30-03-2014 - Izegem
1 ' 00 " 26  
MAS2 Donckers Pascal (MIRC)
26-01-2003 - Kessel-Lo
1 ' 05 " 34
 

A5 - 50m Lifesaver - Vrouwen

BEN Roba Marly (STRC)
01-11-2009 - Eindhoven
0 ' 40 " 90  
MIN Burghardt Christine (STRC)
02-11-2008 - Eindhoven (Ned)
0 ' 34 " 30
 

A5 - 100m Lifesaver - Vrouwen

KAD Burghardt Christine (STRC)
14-03-2010 - Lommel
1 ' 08 " 02
JUN Heemels Robin (LERC)
12-11-2017 - Huy
1 ' 04 " 66  
SEN Vanbuel Nele (BEN)
10-02-2008 - Sambreville
1 ' 02 " 04
MAS1 Vanbuel-Goffin Nele (NEL'AUR)
10-08-2017 - Marche-en-Famenne
1 ' 03 " 28  
MAS2 Xhervelle Muriel (BA)
29-01-2017 - Brasschaat
1 ' 16 " 36  
MAS3 Wittouck Mireille (IRC)
08-10-2017 - Marche-en-Famenne
1 ' 47 " 57  
MAS4 Masyn Thérésia (RCTAL)
29-01-2017 - Brasschaat
2 ' 20 " 89  
 

A6 - 100m Super Lifesaver - Mannen

BEN Vandersteen Jelle (STRC)
06-10-2014 - Gosselies
1 ' 34 " 46  
MIN Vandersteen Jelle (STRC)
13-11-2016 - Huy
1 ' 17 " 90  
 

A6 - 200m Super Lifesaver - Mannen

KAD Van Liefferinge Alexandre (ACE)
04-10-2009 - Doornik
2 ' 27 " 90
JUN Ceusters Joni (LERC)
09-02-2014 - Asse
2 ' 25 " 22  
SEN Bolckmans Lenz (BLiTS)
09-02-2014 - Asse
2 ' 13 " 83  
MAS1 Baelus Wouter (BLITS)
15-10-2017 - Ekeren
2 ' 19 " 94  
MAS2 Bockstaele François (IRC)
22-03-2015 - Kortrijk
2 ' 38 " 69  
 

A6 - 100m Super Lifesaver - Vrouwen

BEN Schellekens Tine (LERC)
16-11-2008 - Barvaux
1 ' 45 " 22
MIN Marly Roba (STRC)
02-10-2011 - Gosselies
1 ' 32 " 30
 

A6 - 200m Super Lifesaver - Vrouwen

KAD Burghardt Christine (STRC)
07-03-2010 - Waremme
2 ' 42 " 27
JUN Vandenabeele Bieke (KRM)
06-10-2002 - Gosselies
2 ' 36 " 76
SEN Vanbuel Nele (BEN)
10-02-2008 - Sambreville
2 ' 30 " 21
MAS1 Vanbuel-Goffin Nele (BA)
17-01-2016 - Brasschaat
2 ' 31 " 69  
MAS2 Xhervelle Muriel (BA)
06-04-2014 - Sint-Truiden
3 ' 18 " 16  
 

B1 - 4 x 50m Hindernisaflossing - Mannen

JONGERENTEAM Vanwelkenhuysen Lennert
Appeltans Frédéric
Das Lorenz
Schreurs Roel (STRC)
17-11-2002 - Bastogne
2 ' 10 " 67
OPENTEAM Van Mechelen Ken
Van Wetering Matthias
Bolckmans Lenz
Baelus Wouter (TRC)
22-04-2012 - Izegem
1 ' 43 " 75
 

B1 - 4 x 50m Hindernisaflossing - Vrouwen

JONGERENTEAM Frooninckx Lauren
Frooninckx Ellen
Florus Silke
Goyvaerts Luna (LERC)
30-10-2011 - Brasschaat
2 ' 21 " 84
OPENTEAM Heemels Robin
Boogaerts Lize
Klaassen Katelijne
Lindekens Stefanie (LERC)
05-02-2017 - Aarschot
2 ' 05 " 35  
 

B2 - 4 x 25m Reddingspopaflossing - Mannen

JONGERENTEAM Dekens Hans
Dekens Bram
Jans Jorne
Vandersteen Jelle (STRC)
19-04-2015 - Sint-Truiden
1 ' 43 " 82  
OPENTEAM Appeltans Frédéric
Arnauts Bert
Vanbrabant Rune
Ceulemans Dimitri (STRC)
10-04-2016 - Sint-Truiden
1 ' 13 " 35  
 

B2 - 4 x 25m Reddingspopaflossing - Vrouwen

JONGERENTEAM De Greef Ruth
Casteele Hanne
Verdickt Phebe
Van Lindthoudt Sofie (RCTAL)
23-10-2016 - Hoogstraten
1 ' 54 " 47  
OPENTEAM Lindekens Stefanie
Heemels Robin
Boogaerts Sofie
Frooninckx Lauren (LERC)
10-04-2016 - Sint-Truiden
1 ' 29 " 11  
 

B3 - 4 x 50m Reddingsgordelaflossing - Mannen

JONGERENTEAM Dekens Hans
Dekens Bram
Vandersteen Jelle
Jans Jorne (STRC)
19-04-2015 - Sint-Truiden
2 ' 05 " 72  
OPENTEAM Van Mechelen Ken
Van Wetering Matthias
Baelus Wouter
Bolckmans Lenz (TRC)
22-04-2012 - Izegem
1 ' 36 " 98
 

B3 - 4 x 50m Reddingsgordelaflossing - Vrouwen

JONGERENTEAM Leyman Merel
Hinneman Tessa
Cockaert Jolien
Mertens Laura (RCTAL)
12-02-2012 - Asse
2 ' 12 " 95
OPENTEAM Lindekens Stefanie
Boogaerts Lize
Klaassen Katelijne
Heemels Robin (LERC)
05-02-2017 - Aarschot
1 ' 55 " 20  
 

B4 - Linethrow - Mannen

JONGERENTEAM Laroche Florian
Henrotte Valentin
(CSB)
27-11-2011 - Bastogne
0 ' 10 " 41  
OPENTEAM Bolckmans Lenz
Baelus Wouter
(BLiTS)
09-02-2014 - Asse
0 ' 10 " 36  
 

B4 - Linethrow - Vrouwen

JONGERENTEAM Florus Silke
Frooninckx Ellen
(LERC)
27-11-2011 - Bastogne
0 ' 10 " 29
OPENTEAM Boogaerts Lize
Peeters Hannemie
(LERC)
03-02-2013 - Aarschot
0 ' 12 " 37